Serdecznie zapraszamy Wszystkich wraz z całymi rodzinami na "Mikołajkowy Kiermasz dla Kamila", który odbędzie się w niedzielę 5 grudnia 2021 r., w godzinach od 9:00-15:00, na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku przy ul. Piastowskiej 2.

Dochód z akcji zostanie przeznaczony na dalsze leczenie i rehabilitację Kamila, który jest uczniem naszej szkoły - klasy 3mkp, dlatego cała społeczność Zielonki (rodzice, nauczyciele, uczniowie) zaangażowała się w organizację kiermaszu, aby go wesprzeć w tej trudnej chwili.

W tym dniu będzie można zarejestrować się w bazie Fundacji DKMS. Chcielibyśmy zachęcić jak największą liczbę osób do rejestracji Dawców szpiku, gdyż niestety w Polsce co 40 minut ktoś dowiaduje się, że choruje na nowotwór krwi. Każdy z nas może usłyszeć taką diagnozę bez względu na wiek. Dlatego proszę zostań Dawcą, gdyż dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

Pan Mariusz Klimczak poprowadzi turniej szachowy, a DJ rozweseli naszą akcję. Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem, a wszystkich Państwa na zakup ciast, pierniczków, ozdób świątecznych i rękodzieła. Dodatkowo koledzy Kamila cały grudzień będą wymienać opony na zimowe.

Młodzież niezwykle zaangażowała się w pomoc koledze. Przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania. Za to serdecznie dziękuję rodzicom, wychowawcom i nauczycielom, gdyż to dzięki Wam mamy tak wspaniałych, empatycznych młodych ludzi.