Kierowca z ZASADĄ

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/server511235/ftp/zielonka/ckz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/server511235/ftp/zielonka/ckz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

W dniu 06 maja 2019 r. uczniowie o specjalności kierowca– mechanik z klasy 2 bmk odwiedzili znaną ze swoich usług transportowych, nie tylko na rynku lokalnym, ale również międzynarodowym Firmę Zasada Trans – Spedition Sp. Z o.o. sp.k.
Podczas wizyty w spółce nasi kierowcy zobaczyli jak funkcjonują poszczególne działy (transport, spedycja, magazynowanie, serwis oraz diagnostyka). Przedstawiciele firmy przygotowali profesjonalną prezentację dotyczącą czasu pracy oraz odpowiedzialności w zawodzie kierowca.

Dużą atrakcją dla młodzieży było zwiedzanie zakładu, poznanie zasad organizacji pracy i innych najnowszych rozwiązań stosowanych przez firmę. W trakcie wycieczki , młodzież została oprowadzona po Małopolskim Parku Logistyki znajdującym się w Targowisku. Magazyny te to obiekty o powierzchni 50 000 metrów kwadratowych, zapewniające kompleksową obsługę wyrobów.

Od września 2019 roku, uczniowie szkoły branżowej kształcący się w zawodzie kierowca będą mięli okazję poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe na zajęciach praktycznych organizowanych wspólnie z Zasada Trans – Spedition Sp. Z o.o. sp.k..

Magdalena Baran