ckz

Rekrutacja na kursy zawodowe

naglowek

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ NA KURSY ZAWODOWE

l.pnazwa kursuliczba miejscwymiar kursuuwagi
1Kurs prawa jazdy kat. B15 (kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat)60h (30h teoria + 30h praktyka)rekrutacja zakończona
2Kurs obsługi wózków widłowych (kurs obsługi obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem)12 (osoby pełnoletnie)39hrekrutacja zakończona
3Kurs operatorów dronów ( Kurs operatora dronów (NSTS-01 dla operacji w zasięgu widoczności wzrokowej (VLOS) lub z widokiem z pierwszej osoby z użyciem bezzałogowego statku powietrznego o masie startowej mniejszej niż 4kg )1217h
4Kurs barmański 1 stopnia10 (osoby pełnoletnie)40h

Kursy  realizowane są  w ramach projektu:  „Fachowcy w swojej branży” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego Podziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów.”

Rekrutacja rozpoczyna się 05.08.2021 r.  i prowadzona będzie w sekretariacie na warsztatach szkolnych w godzinach 08:00- 14:00.

Kursy rozpoczynać się będą po 1 września 2021.

Chętnych zapraszamy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem: 146631604

Poniżej regulamin oraz wzory dokumentów które należy złożyć:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na wykorzystanie wizerunku