logoLong logoShort
accessibility icon
banner

Aleksiewicz-Drab Marta j. niemiecki
wtorek 12:45 termin
pokój nauczycielski miejsce
Antosz Marek wos, j. polski, historia
poniedziałek 11:50 termin
Pokój nauczycielski miejsce
Armańska Anna pedagog specjalny
środa 10:55 termin
gabinet pedagoga specjalnego miejsce
Baran Magdalena p. zawodowe
poniedziałek 09:55 termin
Pokój nauczycielski miejsce
Bielawska-Wołek Małgorzata pedagog szkolny
środa 16:00 termin
gabinet pedagoga szkolnego miejsce
Byś Marcin religia
czwartek 10:45 termin
Pokój nauczycielski miejsce
Cholewa Magdalena p. zawodowe
czwartek 11:50 termin
pokój nauczycielski warsztaty miejsce
Chrzan Dariusz j. polski
wtorek 14:30 termin
s. 207 i/lub pokój nauczycielski miejsce
Chyl Zbigniew wychowanie fizyczne
poniedziałek 11:50 termin
Pokój nauczycieli wychowania fizycznego. miejsce
Daniec-Talarek Karolina j. angielski
środa 09:45 termin
pokój nauczycielski warsztaty miejsce
Dryja Monika j. angielski
środa 09:00 termin
pokój nauczycielski miejsce
Duch Justyna j. angielski
piątek 08:50 termin
sala 01 miejsce
Dudek-Janicka Agnieszka wos, historia
poniedziałek 10:15 termin
pokój nauczycielski miejsce
Dunikowska Beata biologia
środa 12:30 termin
pokój nauczycielski lub zaplecze sali 203 miejsce
Dzień Marzena pedagog szkolny
czwartek 16:00 termin
gabinet pedagoga szkolnego miejsce
Filip Łukasz p. zawodowe
środa 09:55 termin
zaplecze 103 miejsce
Gibes Wiesław wychowanie fizyczne
środa 14:30 termin
pokój nauczycieli wychowania fizycznego miejsce
Hyży-Kozdrój Małgorzata j. niemiecki
czwartek 13:35 termin
pokój nauczycielski miejsce
Jackowski Janusz religia
poniedziałek 09:50 termin
pokój nauczycielski miejsce
Jadczak Marek p. zawodowe
środa 16:05 termin
101 miejsce
Janik Zbigniew wos, historia
czwartek 14:25 termin
Pokoj nauczycielski miejsce
Jaworska Jolanta p. zawodowe
środa 10:55 termin
Pokój nauczycielski na warsztatach 11.40-12.40 miejsce
Jemioło Michał matematyka
środa 11:50 termin
pokój nauczycielski miejsce
Klimczak Mariusz wychowanie fizyczne
piątek 12:45 termin
pokój nauczycieli wychowania fizycznego miejsce
Kopytko Agnieszka matematyka
poniedziałek 10:55 termin
pokój nauczycielski miejsce
Kornaś Agnieszka p. zawodowe
czwartek 09:55 termin
Pokój nauczycielski- warsztaty miejsce
Kowalski Oskar historia
poniedziałek 13:30 termin
Pokój nauczycielski miejsce
Kozioł Edyta j. angielski
wtorek 09:45 termin
pokój nauczycielski miejsce
Książek Judyta p. zawodowe
poniedziałek 11:40 termin
pokój nauczycielski na warsztatach / sala W6 miejsce
Kukla Tomasz p. zawodowe
środa 09:50 termin
zaplecze sali 103 miejsce
Kłusek Jerzy p. zawodowe
piątek 11:50 termin
pokój nauczycielski miejsce
Lechowicz-Liro Marzena j. polski
czwartek 15:15 termin
biblioteka/czytelnia miejsce
Leś Krzysztof p. zawodowe
wtorek 08:50 termin
W20 miejsce
Madej Marcin fizyka
czwartek 10:55 termin
pokój nauczycielski miejsce
Migda Barbara chemia
wtorek 10:55 termin
pokój nauczycielski miejsce
Mleczko Regina j. angielski
środa 09:55 termin
pokój nauczycielski miejsce
Mleczko-Fikas Sylwia p. zawodowe
środa 13:40 termin
W22 miejsce
Mostowy Iwona j. angielski
piątek 10:40 termin
pokój nauczycielski miejsce
Musialski Mirosław p. zawodowe
poniedziałek 12:00 termin
W5 miejsce
Obal Krzysztof p. zawodowe
czwartek 12:45 termin
gabinet wicedyrektora miejsce
Olchawski Sławomir wychowanie fizyczne
środa 12:45 termin
pokój nauczycieli wychowania fizycznego miejsce
Oleksy Dorota j. angielski
poniedziałek 10:55 termin
pokój nauczycielski miejsce
Osyba Krzysztof p. zawodowe
czwartek 14:25 termin
201 miejsce
Pabijan Jolanta p. zawodowe
środa 13:30 termin
W25 miejsce
Piskorz-Joniec Monika p. zawodowe
piątek 08:00 termin
gabinet wicedyrektora miejsce
Piwowarczyk Paweł wychowanie fizyczne
piątek 15:15 termin
Pokój nauczycieli wychowania fizycznego miejsce
Potocki Tadeusz p. zawodowe
wtorek 10:55 termin
W17 miejsce
Ptak-Żołna Patrycja geografia
wtorek 13:30 termin
gabinet wicedyrektora miejsce
Płoskonka Paweł wychowanie fizyczne
poniedziałek 11:50 termin
Pokój nauczycieli wychowania fizycznego miejsce
Reczek-Chyl Danuta j. polski
wtorek 09:45 termin
Pokój nauczycielski miejsce
Samek Bogdan p. zawodowe
czwartek 11:15 termin
W7 miejsce
Serafin Krzysztof p. zawodowe
piątek 09:55 termin
W15 miejsce
Skoczek Anna j. polski, historia
środa 13:30 termin
pokój nauczycielski miejsce
Smaga-Olchawa Sylwia p. zawodowe
poniedziałek 09:50 termin
Pokój nauczycielski - warsztaty miejsce
Soska Jerzy dyrektor
poniedziałek 14:00 termin
gabinet dyrektora miejsce
Sułek Małgorzata geografia, j. angielski
czwartek 12:45 termin
pokój nauczycielski miejsce
Świerad Stanisław p. zawodowe
czwartek 11:15 termin
W1 miejsce
Świerczek Ewa matematyka
czwartek 12:35 termin
pokój nauczycielski miejsce
Szurmańska Ilona j. angielski
czwartek 11:50 termin
Pokój nauczycielski miejsce
Szydłowski Daniel p. zawodowe
czwartek 10:50 termin
Warsztaty, sala W18 miejsce
Słowiak Iwona p. zawodowe
środa 14:25 termin
pokój nauczycielski miejsce
Tlałka Bożena p. zawodowe
czwartek 12:35 termin
Pokój nauczycielski- warsztaty miejsce
Tyrkiel Andrzej edb
piątek 09:55 termin
pokój nauczycielski miejsce
Wawryka Dorota j. polski
środa 09:00 termin
pokój nauczycielski miejsce
Witkowska Anna p. zawodowe
czwartek 12:45 termin
W13 miejsce
Wojnowicz Elżbieta psycholog, doradca zawodowy
środa 12:45 termin
gabinet psychologa/doradcy zawodowego miejsce
Wróbel Anna j. niemiecki
środa 10:55 termin
pokój nauczycielski miejsce
Włodarczyk Marta matematyka
środa 12:35 termin
pokój nauczycielski miejsce
Zamiatała Magdalena p. zawodowe
środa 09:55 termin
pokój nauczycielski miejsce
Zamiatała Krystian p. zawodowe
poniedziałek 09:00 termin
sekretariat CKZ miejsce
Zelek Barbara p. zawodowe
czwartek 13:35 termin
W 14 miejsce
ZSTiB Administrator p. zawodowe
czwartek 12:45 termin
zaplecze 102 miejsce
Żurek-Opiła Magdalena wychowanie fizyczne
wtorek 09:55 termin
pokój nauczycieli wychowania fizycznego miejsce
Łanocha Wiesław wychowanie fizyczne
wtorek 08:50 termin
Pokój nauczycieli wychowania fizycznego miejsce