Natalia Babło klasa: 4TGS Bartłomiej Brzyk klasa: 4TI Adrian Cajler klasa: 3bmk Zbigniew Chyl klasa: nauczyciel Piotr Cierniak klasa: gościnnie Damian Ciura klasa: 3TI Natalia Gagatek klasa: 4TGS Adrian Gniadek klasa: 3TE Magdalena Gusto klasa: gościnnie Kinga Jakóbczyk klasa: 4TB Tomasz Kica klasa: 4TIG Klaudia Klimek klasa: 4TB Weronika Kluska klasa: 4TGS Klaudia Kornaś klasa: gościnnie Bartosz Kowal klasa: absolwent Grzegorz Krupa klasa: 4TE Marcin Morys klasa: 4TB Mateusz Nieć klasa: 4TB Diana Oleksy klasa: 4TIG Edyta Olszówka klasa: 4TH Dawid Pabiś klasa: 4TME Kinga Pajor klasa: 3bwa Damian Pajor klasa: 3TI Jakub Ropek klasa: 4TME Marzena Samek klasa: absolwent Marlena Szpak klasa: 4TIG Albert Tekiela klasa: 4TMe Izabela Wrochniak klasa: 4TIG Aleksander Zaczyński klasa: 4TE | 18 10.2019 SPONSOR WYJAZDU: Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 13,05 litrów |
Krzysztof Białek klasa: 3TB Bartłomiej Brzyk klasa: 3TI Damian Ciura klasa: 2TI Dominik Duda klasa: 3zwb Adrian Gniadek klasa: 3TE Kinga Jakubczyk klasa: 3TB Kamil Jaroszek klasa: 3zk Tomasz Kica klasa: 3TIG Anna Kołodziej klasa: 3TGS Paulina Kopeć klasa: 3TM Bartosz Kowal klasa: absolwent Gabriela Kusiak klasa: 3TM Mateusz Nieć klasa: 3TB Edyta Olszówka klasa: 3TH Marlena Szpak klasa: 3TIG Łukasz Widło klasa: absolwent Izabela Wrochniak klasa: 3TIG Michał Żurek klasa: 3TB | 07 06.2019 SPONSOR WYJAZDU: Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 8,1 litrów |
Natalia Babło klasa: 3TGs Dominik Duda klasa: 3zwb Adrian Gniadek klasa: 3TE Wojciech Kopeć klasa: 3zwb Patryk Kotarba klasa: 3zwb Grzegorz Krupa klasa: 3TE Maciej Kucharski klasa: 3zwb Gabriela Kusiak klasa: 3TH Sylwia Łyszczarz klasa: 4TMG Kacper Mickiewicz klasa: 3TMe Mateusz Nieć klasa: 3TB Edyta Olszówka klasa: 3TH Dawid Pabiś klasa: 3TMe Dawid Pabjan klasa: 3TH Stanisław Seidler klasa: 4TBG Karolina Smaluch klasa: 4TMG Jakub Wolsza klasa: 4TI Mateusz Wójcik klasa: 3TH Patryk Wójtowicz klasa: 3TMe Aleksander Zaczyński klasa: 3TE | 26 02.2019 SPONSOR WYJAZDU: Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 9 litrów |
Natalia Babło klasa: 3TGS Karolina Budyn klasa: 4TGS Dominik Duda klasa: 3ZWB Łukasz Filip klasa: nauczyciel Maciej Gawor klasa: 2TI Mateusz Góra klasa: 4TBG Filip Jarek klasa: 4TME Aleksandra Jeleń klasa: 3TGS Weronika Kluska klasa: 3TGS Bartosz Kowal klasa: 4TME Paweł Migrała klasa: 4TME Justyna Motak klasa: 3TGS Danuta Reczek-Chyl klasa: nauczyciel Jakub Rosa klasa: 4TIM Adrian Solak klasa: 4TBG Fabian Szyjar klasa: 4TME Partyk Zdunek klasa: 3ZB | 26 10.2018 SPONSOR WYJAZDU: Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 7,65 litrów |
Karolina Budyn klasa: 3TGs Paulina Dudek klasa: 3TGs Aleksandra Jeleń klasa: 2TGs Tomasz Kica klasa: 2TIG Weronika Kluzka klasa: 2TGs Piotr Leś klasa: 3TI Sylwia Łyszczarz klasa: 3TBG Izabela Małek klasa: 3TGs Emilia Mazgaj klasa: 3TGs Paweł Migrała klasa: 3TMe Mateusz Nieć klasa: 3TBG Bartosz Pośladek klasa: 3TIM Anita Rams klasa: 3TGs Jakub Rosa klasa: 3TIM Karolina Rudnik klasa: 3TGs Adrian Solak klasa: 3TBG Fabian Szylar klasa: 3TMe Patrycja Wąsik klasa: 3TGs Łukasz Widło klasa: absolwent Jakub Wolsza klasa: 3TI | 08 06.2018 SPONSOR WYJAZDU: Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 9 litrów |
Mariusz Budzioch klasa: 4TME Kamil Chudoba klasa: 4TMG Marcin Duch klasa: 4TME Tomasz Kica klasa: 2TIG Bartosz Kowal klasa: 3TME Jakub Kozdrój klasa: 4TMG Dawid Mamica klasa: 2TIG Kamil Motak klasa: 4TB Magdalena Pacura klasa: 4TGS Krzysztof Polek klasa: 4TB Jakub Rosa klasa: 3TIM Łukasz Szczepański klasa: 4TMG Fabian Szylar klasa: 3TME Marek Wadycki klasa: Abs. Łukasz Widło klasa: 4TME Justyna Wiśniewska klasa: Abs. | 09 02.2018 SPONSOR WYJAZDU: Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 7,2 litrów |
Jakub Biel klasa: 4TMe Szczepan Bober klasa: 4TMe Kamil Chudoba klasa: 4TMG Dorota Cieślicka klasa: 4TMG Marcin Duch klasa: 4TMe Tomasz Franczyk klasa: 4TMe Aleksandra Grabowska klasa: 4TGs Bartosz Kowal klasa: 3TMe Łukasz Łanocha klasa: 3TI Krystian Migdał klasa: 4TB Kamil Motak klasa: 4TB Magdalena Pacura klasa: 4TGs Krzysztof Polek klasa: 4TB Piotr Pudełek klasa: 4TB Maria Rogóż klasa: 4TGs Łukasz Szczepański klasa: 4TMG Dominik Toboła klasa: 4TB Łukasz Widło klasa: 4TMe Jakub Wolsza klasa: 3TI Michał Zydroń klasa: 4TB | 20 10.2017 SPONSOR WYJAZDU: Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 9 litrów |
Kamil Chudoba klasa: 3TMG Marcin Duch klasa: 3TMe Tomasz Franczyk klasa: 3TMe Jakub Kurtyka klasa: 3zb Wacław Mida klasa: 4TB Krystian Migda klasa: 3TB Kamil Motak klasa: 3TB Magdalena Pacura klasa: 3TGs Wiktor Piekarz klasa: 4TE Maria Rogóż klasa: 3TGs Marzena Samek klasa: 4TGs Łukasz Szczepański klasa: 3TMG Dominik Toboła klasa: 3TB Justyna Wiśniewska klasa: 3zwa Paulina Zachara klasa: 3zwa Michał Zydroń klasa: 3TB | 24 02.2017 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 7,2 litrów |
Kamil Chudoba klasa: 3TMG Dorota Cieślicka klasa: 3TMG Małgorzata Drużkowska klasa: 4TGs Aleksandra Grabowska klasa: 3TGs Natalia Gurgul klasa: 4TGs Weronika Kozub klasa: 4TGs Piotr Krzysztof klasa: 4TI Dawid Lamber klasa: 4TGe Bartosz Niemiec klasa: 4TME Agnieszka Paciak klasa: 4TGs Magdalena Pacura klasa: 3TGs Wiktor Piekarz klasa: 4TE Karol Prokopek klasa: 4TE Maria Rogóż klasa: 3TGs Marzena Samek klasa: 4TGs Aleksandra Stolarczyk klasa: 4TGs Łukasz Szczepański klasa: 3TMG Marek Świerczek klasa: 4TB Karolina Toboła klasa: 3TMG Justyna Wiśniewska klasa: 3zwa Paulina Zachara klasa: 3zwa Maciej Zaczyński klasa: 4TE | 28 10.2016 SPONSORZY WYJAZDU: Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku oddano 9,9 litrów |
Justyna Gurak klasa: 3TGS Hubert Halibożek klasa: 3ZMA Klaudia Jaroszek klasa: 2TGS Piotr Krzysztof klasa: 3TI Jakub Kurtyka klasa: 2ZB Dawid Lamber klasa: 3TGE Magdalena Pacura klasa: 2TGs Kamil Perc klasa: 3TE Wiktor Piekarz klasa: 3TE Maria Rogóż klasa: 2TGS Marzena Samek klasa: 3TGS Bartłomiej Spędzia klasa: 4TME Łukasz Szczepański klasa: 2TMG Karolina Toboła klasa: 2TMG | 03 06.2016 SPONSORZY WYJAZDU: Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku oddano 6,3 litrów |
Anna Bant klasa: 4TGs Anna Czechowska klasa: 4TGs Natalia Gurgul klasa: 3TGs Anna Jarosińska klasa: 4TGs Jacek Kotra klasa: 4TMe Weronika Kozub klasa: 3TGs Dawid Lamber klasa: 3TGe Bartosz Niemiec klasa: 3TMe Kamil Pabian klasa: 4TMe Magdalena Pacura klasa: 2TGs Wiktor Piekarz klasa: 4Te Aleksandra Rabiasz klasa: 4TGs Paulina Wesołowska klasa: 3TMe Maciej Zaczyński klasa: 3Te Zuzanna Zdunek klasa: 4TB | 19 02.2016 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 6,75 litrów |
Anna Bant klasa: 4TGs Maciej Bieniek klasa: 4TB Anna Czechowska klasa: 4TGs Dariusz Gofron klasa: 4TB Justyna Gurak klasa: 3TGs Piotr Herod klasa: 3TMe Łukasz Jarosz klasa: 4TB Jacek Kotra klasa: 4TMe Jakub Kwolek klasa: 4TB Bartosz Niemiec klasa: 3TMe Gabriela Pacura klasa: 4TGs Karol Prokopek klasa: 3TE Aleksandra Rabiasz klasa: 4TGs Marzena Samek klasa: 3TGs Sebastian Skrórniewski klasa: 3TE Maciej Zaczyński klasa: 3TE Zuzanna Zdunek klasa: 4TB | 06 11.2015 SPONSORZY WYJAZDU: Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 7,65 litrów |
Anna Czechowska klasa: 3G Anna Jarosińska klasa: 3G Krzysztof Olchawa klasa: gościnnie Karol Skura klasa: 3Bu Mariusz Struzik klasa: 3Bu Marcin Wojtkowski klasa: 3Tw Zuzanna Zdunek klasa: 3Bu | 19 06.2015 SPONSORZY WYJAZDU: Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 3,15 litrów |
Anna Bant klasa: 3G Adrian Bujak klasa: 4In Bartosz Całka klasa: 4In Oskar Cebula klasa: 4In Anna Czechowska klasa: 3G Sebastian Grzesik klasa: 4In Anna Jarosińska klasa: 3G Karolina Kowalczyk klasa: 3G Weronika Kozub klasa: 2G Gabriela Pacura klasa: 3G Grzegorz Sowa klasa: 4G Bartłomiej Stelmach klasa: 4G Marcin Wojkowski klasa: 3Tw Piotr Zachara klasa: 4Bo | 14 03.2015 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 6,3 litrów |
Adrian Bujak klasa: 4In Bartłomiej Całka klasa: 4In Oskar Cebula klasa: 4In Anna Czechowska klasa: 3G Łukasz Franczak klasa: 3Bu Sebastian Grzesik klasa: 4In Anna Jarosińska klasa: 3G Karolina Kowalczyk klasa: 3G Igor Licak klasa: 4In Dominik Mietła klasa: 4In Magdalena Pabian klasa: 4G Gabriela Pacura klasa: 3G Patryk Paryło klasa: 4In Jakub Pater klasa: 4Me Daniel Przybylski klasa: 4Me Sebastian Rogóż klasa: 4Me Karol Skura klasa: 3Bu Joanna Smajda klasa: 4G Bartłomiej Stelmach klasa: 4G Maciej Stolarczyk klasa: 4Me Michał Waresiak klasa: 4In Marcin Wojkowski klasa: 3Tw Zuzanna Zdunek klasa: 3Bu | 07 11.2014 SPONSORZY WYJAZDU: Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 10,35 litrów |
Klaudia Kural klasa: 4Ge Damian Oleszczuk klasa: 4Em Grzegorz Sowa klasa: 3G Bartłomiej Stelmach klasa: 3G Kamil Styrna klasa: 4Ge Joanna Zaleśna klasa: 4Ge Gabriela Zdunek klasa: 4Ge Agnieszka Zydroń klasa: 4Ge Mateusz Zygiel klasa: 3Em | 06 06.2014 SPONSORZY WYJAZDU: Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku Restauracja Galicyjska p.p. Kuralów oddano 4,05 litrów |
Elżbieta Czesak klasa: 4G Sebastian Gibuła klasa: 4G Klaudia Kural klasa: 4Ge kamil Mendyk klasa: 4Em Grzegorz Nowak klasa: 4Em Damian Oleszczuk klasa: 4Em Krzysztof Potępa klasa: 4G Oskar Sajdok klasa: 4Ge Grzegorz Sowa klasa: 3G Krzysztof Stec klasa: 4G Bartek Stelmach klasa: 3G Kamil Styrna klasa: 4Ge Patryk Śmietana klasa: 4Em Bartek Tabaszewski klasa: 4Em Kacper Tekiela klasa: 4Em Joanna Wiśniewska klasa: 4Ge Katarzyna Wróbel klasa: 4G Joanna Zaleśna klasa: 4Ge Gabriela Zdunek klasa: 4Ge Aleksandra Ziemba klasa: 4Ge Agnieszka Zydroń klasa: 4Ge | 28 02.2014 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 9,45 litrów |
Oskar Cebula klasa: 3In Konrad Cebula klasa: 3In Radosław Cisak klasa: 4Ge Dominik Klecki klasa: 4Em Kamil Mendyk klasa: 4Em Damian Oleszczuk klasa: 4Em Jan Pacura klasa: 4Ge Kamil Styrna klasa: 4Ge Kacper Tekiela klasa: 4Em Michał Waresiak klasa: 3In Mateusz Warzecha klasa: 4Em Jakub Woda klasa: 4Ge Joanna Zaleśna klasa: 4Ge Gabriela Zdunek klasa: 4Ge Aleksandra Ziemba klasa: 4Ge Agnieszka Zydroń klasa: 4Ge | 08 11.2013 SPONSOR WYJAZDU: Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku oddano 7,2 litrów |
Joanna Ciuruś klasa: 3Ge Magdalena Jarosińska klasa: 4G Maciej Kokoszka klasa: 4Em Dariusz Krysa klasa: 4In Justyna Pacura klasa: 4Ge Mateusz Pałucki klasa: 4In Mateusz Strąg klasa: 3Dm Piotr Świątkowski klasa: 4G Gabriela Zdunek klasa: 3Ge Aleksandra Ziemba klasa: 3Ge Agnieszka Zydroń klasa: 3Ge | 01 03.2013 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 4,95 litrów |
Radosław Boraca klasa: 4Bu Łukasz Czekaj klasa: 4Em Jakub Gargul klasa: 4Bu Paulina Gońka klasa: 3H Natalia Grząbel klasa: 4Ge Dawid Gurgul klasa: 4Me Jarosław Hebda klasa: 4Me Gabriel Miękina klasa: 4Me Tomasz Misina klasa: 4Em Jakub Nawrot klasa: 4Me Michał Obłąk klasa: 4Em Mateusz Pałucki klasa: 4In Paulina Piekaraz klasa: 4Ge Przemysław Rzepa klasa: 4Me Oskar Sorota klasa: 4In Mateusz Strąg klasa: 3Dm Dominik Tota klasa: 4Em Konrad Wanat klasa: 4Ge Aleksandra Ziemba klasa: 3Ge Michał Żak klasa: 4Me | 09 11.2012 SPONSOR WYJAZDU: ZSP nr 2 w Brzesku oddano 9 litrów |
Gabriela Brzezińska klasa: 3Ge Mateusz Gałek klasa: 4Bu Natalia Grząbel klasa: 3Ge Paulina Gusto klasa: 3G Mateusz Iwaniec klasa: 4Me Natalia Kałuża klasa: 3H Jacek Klimas klasa: 4Bu Maciej Kokoszka klasa: 3Em Krzysztof Krężołek klasa: 4Me Mateusz Latosiński klasa: 4Bu Bartłomiej Migdał klasa: 4Me Piotr Nosek klasa: 4Bu Justyna Pacura klasa: 3Ge Grzegorz Papierz klasa: 4Bu Paulina Piekarz klasa: 3Ge Paulina Rojek klasa: 3H Jarosław Różowski klasa: 4Me Krzysztof Surga klasa: 4Bu Aleksandra Szot klasa: 3Ge Agnieszka Wojkowska klasa: 3H Agnieszka Zych klasa: 3Ge | 02 03.2012 SPONSOR WYJAZDU: Rada Rodziców przy ZSP nr 2 oddano 9,45 litrów |
Maria Bachulska klasa: 3h Tobiasz Chamioło klasa: 4Bu Mateusz Iwaniec klasa: 4Me Natalia Kałuża klasa: 3h Jacek Klimas klasa: 4Bu Sylwia Kolad klasa: 3h Krzysztof Krężołek klasa: 4Me Dominika Kubala klasa: 3h Mateusz Latosiński klasa: 4Bu Paulina Macheta klasa: 3g Bartek Migdał klasa: 4Me Piotr Nosek klasa: 4Bu Grzegorz Papież klasa: 4Bu Michał Szafraniec klasa: 3g Piotr Świątkowski klasa: 3g Agnieszka Wojkowska klasa: 3h Agnieszka Zych klasa: 3Ge | 05 11.2011 SPONSOR WYJAZDU: Rada Rodziców przy ZSP nr 2 oddano 7,65 litrów |
Magdalena Chrobak klasa: 2H Jakub Gargul klasa: 2Bu Mateusz Iwaniec klasa: 3Me Natalia Kałuża klasa: 2H Kinga Koczwara klasa: 2G Krzysztof Krężołek klasa: 3Me Mateusz Latosiński klasa: 3Bu Maciej Puoletek klasa: 3Bu Krzysztof Surga klasa: 3Bu Anna Wójtowicz klasa: 2G | 03 06.2011 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 4,5 litrów |
Małgorzata Białek klasa: 4G Radosław Boraca klasa: 2Bu Gabriela Chmioła klasa: 4G Tobiasz Chmioło klasa: 3Bu Katarzyna Ciamaga klasa: 4G Marta Cięciwa klasa: 4G Krzysztof Cypcar klasa: 4Bu Piotr Dadej klasa: 3Lw Robert Drab klasa: 4Bu Jakub Gargul klasa: 2Bu Daria Gzyl klasa: 4G Jacek Klimas klasa: 3Bu Paweł Kopeć klasa: 3Tw Przemysław Kornaś klasa: 4Bu Maksymilian Legutko klasa: 3Bu Marcin Pasula klasa: 4Bu Krzysztof Ruszaj klasa: 3Lw Michał Strzałka klasa: 2Bu Łukasz Sutek klasa: 3Lw Kamila Szuba klasa: 4G Artur Tomasik klasa: 3Tw Mariusz Warzecha klasa: 4Bu Karolina Zych klasa: 4G Agnieszka Zych klasa: 2Ge | 11 03.2011 SPONSOR WYJAZDU: Krzysztof Olchawa - przewodniczący Powiatowej Rady PCK w Brzesku oddano 10,8 litrów |
Piotr Dadej klasa: 3Lw Robert Drab klasa: 4Bu Mariusz Gancarz klasa: 3Gm Piotr Jarosiński klasa: 3Gm Paweł Kopeć klasa: 3Tw Przemysław Kornaś klasa: 4Bu Kamil Łukasiewicz klasa: 3Gm Paweł Małek klasa: 3Gm Kamil Markiewicz klasa: 3Mu Marcin Pasula klasa: 4Bu Krzysztof Ruszaj klasa: 3Lw Łukasz Sutek klasa: 3Lw Krzysztof Szczepański klasa: 4In Łukasz Szyszka klasa: 3Mu Artur Tomasik klasa: 3Tw Przemysław Uznański klasa: 3Gm Mariusz Warzecha klasa: 4Bu | 05 11.2010 SPONSOR WYJAZDU: Małopolska Wytwórnia Maszyn w Brzesku oddano 7,65 litrów |
Adam Brzeziński klasa: 3Me Daria Duda klasa: 3Lh Piotr Duśko klasa: 4Me Ireneusz Gurgul klasa: 3Tw Radosław Krokosz klasa: 4El Jakub Mendel klasa: 3Me Kamil Mitera klasa: 4In Albert Mucha klasa: 4El Damian Mysiński klasa: 3d Daniel Nowak klasa: 4In Sylwia Nowak klasa: 3Lh Wiktor Obal klasa: 3Me Katarzyna Piekarczyk klasa: 3Lh Sławomir Porębski klasa: 3d Anna Szuba klasa: 3Lh Grzegorz Święch klasa: 4El Szymon Wojciechowski klasa: 4In | 05 03.2010 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 7,65 litrów |
Adam Brzeziński klasa: 3Me Daniel Frys klasa: 3D Szczepan Grochola klasa: 4Me Krzysztof Hajdecki klasa: 3B Grzegorz Jędryka klasa: 4M Marcel Kita klasa: 3Me Kamil Mitera klasa: 4In Sebastian Młynarczyk klasa: 2Gm Albert Mucha klasa: 4El Krzysztof Nalepa klasa: 3Me Wojciech Nowak klasa: 4G Daniel Nowak klasa: 4In Sławomir Porębski klasa: 3D Michał Saczka klasa: 4Bu Rafał Skórnóg klasa: 3Me Krzysztof Szczepański klasa: 3In Anna Szuba klasa: 3Lh Marek Świerad klasa: 4Bu Michał Węgrzyn klasa: 4Bu Karol Zydroń klasa: 3In | 27 11.2009 SPONSOR WYJAZDU: Małopolska Wytwórnia Maszyn w Brzesku oddano 9 litrów |
Krzysztof Czepkowski klasa: 3Me Daniel Fryz klasa: 2d Paweł Gawenda klasa: 3Me Paweł Góra klasa: 3Me Szczepan Grochola klasa: 3Me Krzysztof Hajdecki klasa: 3b Daniel Małajowicz klasa: 3Lh Jakub Mendel klasa: 2Me Wojciech Nowak klasa: 3g Wiktor Obal klasa: 2Me Adam Pluszyński klasa: 3In Anna Szuba klasa: 2Lh Sebastian Świerczek klasa: 3El Andrzej Włudyka klasa: 3Me | 01 06.2009 SPONSOR WYJAZDU: Starostwo Powiatowe w Brzesku oddano 6,3 litrów |
Krystian Białek klasa: 4Bu Paweł Gawenda klasa: 3Me Łukasz Giec klasa: 3G Szczepan Grochola klasa: 3Me Dawid Gurbiel klasa: 3Me Krzysztof Hajdecki klasa: 3B Mariusz Jaje klasa: 4Me Mateusz Konstantynowicz klasa: 3B Radosław Krokosz klasa: 3El Daniel Maciuszek klasa: 3Me Daniel Małajowicz klasa: 3Lh Kamil Mitera klasa: 3In Albert Mucha klasa: 3El Wojciech Nowak klasa: 3G Daniel Nowak klasa: 3In Dariusz Oleksy klasa: 4Bu Krzysztof Piskuła klasa: 4Bu Sławomir Porębski klasa: 2D Paulina Rylewicz klasa: 3G Maciej Rynowski klasa: 3El Andrzej Włudyka klasa: 3Me Szymon Wojciechowski klasa: 3In Paulina Wolsza klasa: 3G | 13 02.2009 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 10,35 litrów |
Krystian Białek klasa: 4Bu Radosław Chamielec klasa: 4In Michał Chmielarz klasa: 3g Tomasz Daniec klasa: 3El Wojciech Florek klasa: 3m Łukasz Giec klasa: 3g Szczepan Grochola klasa: 3Me Grzegorz Gurak klasa: 4Bu Krzysztof Hajdecki klasa: 3b Mariusz Jacoszek klasa: 3Me Grzegorz Jędryka klasa: 3m Marek Karecki klasa: 2d Radosław Krokosz klasa: 3El Dawid Lechowicz klasa: 4Bu Mateusz Lesiewicz klasa: 4Bu Damian Maciuszek klasa: 3Me Daniel Małajowicz klasa: 3Lh Dominik Maślak klasa: 3m Anna Młynarczyk klasa: 3g Albert Mucha klasa: 3El Daniel Nowak klasa: 3In Wojciech Nowak klasa: 3g Angelika Ojczyk klasa: 3g Dariusz Oleksy klasa: 4Bu Tomasz Pagacz klasa: 3El Damian Pajonk klasa: 4In Artur Pałka klasa: 3Mu Andrzej Rabiasz klasa: 3m Maciej Rynowski klasa: 3El Paweł Szymański klasa: 3In Grzegorz Święch klasa: 3El Szymon Wojciechowski klasa: 3In Dominik Zydroń klasa: 3Mu | 07 11.2008 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 14,85 litrów |
Marcin Dadej klasa: 3Bu Tomasz Daniec klasa: 2El Daniel Dziedzic klasa: 3In Anna Filipowska klasa: 2Lh Paweł Góra klasa: 2m Grzegorz Jędryka klasa: 2m Daniel Małajowicz klasa: 2Lh Daminik Maślak klasa: 2m Tomasz Nawalaniec klasa: 4m Dariusz Oleksy klasa: 3Bu Krzysztof Piskuła klasa: 3Bu | 30 05.2008 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 4,95 litrów |
Łukasz Bednarek klasa: 4Bu Tomasz Daniec klasa: 2El Łukasz Firas klasa: 3Lh Marcin Gajek klasa: 4El Mirosław Giza klasa: 4El Grzegorz Jędryka klasa: 2m Paweł Kazek klasa: 4Me Konrad Kopytko klasa: 2Mu Wojciech Kukla klasa: 4Bu Paweł Nalepka klasa: 4El Michał Obal klasa: 4Me Przemysław Pająk klasa: 2m Stanisław Pawłowski klasa: 4m Patryk Senderak klasa: 1b Marcin Widła klasa: 4El Żaneta Woda klasa: 3Lh Rafał Zwolak klasa: 4Me Marcin Żółty klasa: 4Me | 14 03.2008 SPONSORZY WYJAZDU: Jawor - firma budowlana Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku oddano 8,1 litrów |
Dawid Baniak klasa: 3Bu Łukasz Bednarek klasa: 4Bu Krystian Białek klasa: 3Bu Damian Cudecki klasa: 4Me Dawid Hajdecki klasa: 2b Kamil Jeziorek klasa: 3Me Szczepan Kokoszka klasa: 3g Konrad Kopyko klasa: 2Mu Marcin Kraczkowski klasa: 4m Mariusz Krawczyk klasa: 4m Kamil Kudłacik klasa: 3El Kamil Kudrewicz klasa: 4m Wojciech Kukla klasa: 4Bu Łukasz Kukla klasa: 2Mu Dawid Lechowicz klasa: 3Bu Marcin Mróz klasa: 4El Piotr Nalepka klasa: 4El Krzysztof Nicpoń klasa: 4m Michał Obal klasa: 4Me Maria Pacura klasa: 4g Artur Pałka klasa: 2Mu Stanisław Pawłowski klasa: 4m Dawid Pokrzywka klasa: 2b Wojciech Popadiak klasa: 4El Krzysztof Rogóż klasa: 4Me Piotr Salamon klasa: 4Me Tobiasz Stróżak klasa: 3Bu Marcin Wełna klasa: 4Me Marcin Widła klasa: 4El Janusz Załuski klasa: 4m Dominik Zydroń klasa: 2b | 10 10.2007 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 13,95 litrów |
Marcin Bieniek klasa: 2El Damian Cudecki klasa: 3Me Daniel Dziedzic klasa: 2In Damian Gruchała klasa: 2In Kamil Jeziorek klasa: 2Me Adrian Kozdroń klasa: 2El Mariusz Krawczyk klasa: 3m Wojciech Kukla klasa: 3Bu Mateusz Lesiewicz klasa: 2Bu Dawid Matras klasa: 3Lw Tomasz Nawalaniec klasa: 3m Jan Nawalaniec klasa: 3m Krzysztof Nicpoń klasa: 3m Maria Pacura klasa: 3g Stanisław Pawłowski klasa: 3m Krzysztof Piskuła klasa: 2Bu Paulina Ryzewicz klasa: 1g Piotr Zabdyr klasa: 2d Mirosław Zaleśny klasa: 3Lw | 01 06.2007 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 8,55 litrów |
Łukasz Bednarek klasa: 3Bu (brak imienia) Bieniek klasa: 4El (brak imienia) Janicki klasa: 4El Marcin Jawień klasa: 4Eo Michał Koczwara klasa: 3m Stefan Kokoszka klasa: 2g Mariusz Krawczyk klasa: 3m Dominik Machał klasa: 3m Mariusz Mróz klasa: 3El Tomasz Nawalaniec klasa: 3m Krzysztof Nicpoń klasa: 3m Stanisław Pawłowski klasa: 3m Wojciech Popadilak klasa: 3El Rafał Rudek klasa: 2g Michał Szewczyk klasa: 4El (brak imienia) Talarek klasa: 4El | 23 02.2007 SPONSOR WYJAZDU: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oddano 7,2 litrów |
Karolina Baca klasa: 4g Łukasz Bednarek klasa: 3Bu Krzysztof Bieniek klasa: 4El Przemysław Duda klasa: 3Bu Piotr Jędrzejek klasa: 4El Michał Koczwara klasa: 3m Marek Krawczyk klasa: 3m Piotr Kuciel klasa: 3Lb Wojciech Kukla klasa: 3Bu Artur Linca klasa: 3Bu Dawid Marecik klasa: 3Lh Tomasz Nawalaniec klasa: 3m Krzysztof Nicpoń klasa: 3m Daniel Pawełek klasa: 3m Wojciech Put klasa: 4El Konrad Suwara klasa: 3Bu Wojciech Szczupał klasa: 3Bu Łukasz Szewczyk klasa: 4El Adam Zawada klasa: 4El | 24 11.2006 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 8,55 litrów |
Karolina Baca klasa: 3g Tadeusz Dobranowski klasa: 4Bu Bartłomiej Drąg klasa: 4El Grzegorz Jędryka klasa: 4El Krzysztof Kortyna klasa: 4El Paweł Kozub klasa: 4m Przemysław Łazarz klasa: 4m Sławomir Marecik klasa: 4m Grzegorz Morawski klasa: 4m Piotr Mularz klasa: 4Bu Elżbieta Rachwał klasa: 4g (brak imienia) Radzięła klasa: 3Bu Krzysztof Reczek klasa: 3Eo (brak imienia) Szewczyk klasa: 3El (brak imienia) Witek klasa: 3Bu Krzysztof Wojciechowski klasa: 4Bu | 13 12.2005 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 7,2 litrów |
(brak imienia) Cholewa klasa: 3La Piotr Chwałek klasa: 5m Łukasz Cichy klasa: 5m Michał Domagała klasa: 5El Bartłomiej Drąg klasa: 3El Bartek Gzyl klasa: 3Eo Sławomir Jarosz klasa: 5El Daniel Kaczmarczyk klasa: 3m Łukasz Kokoszka klasa: 3El Jacek Kondziołka klasa: 5m Krzysztof Kortyna klasa: 3El Sylwester Kostrzewa klasa: 3Eo Robert Krakowski klasa: 3Tz Dariusz Kumor klasa: 5El Marcin Kuras klasa: 5m Artur Kusiak klasa: 3Eo Daniel Łabno klasa: 3Eo Sławomir Markowicz klasa: 3Tz Józef Mieczykowski klasa: 5El Marcin Mocie klasa: 3Tz Michał Mrówka klasa: 5m Artur Piechnik klasa: 5m Sławomir Plewa klasa: 3El Mateusz Regiec klasa: 5El Krzysztof Soból klasa: 5El (brak imienia) Spędzia klasa: 3Bo Marcin Sroka klasa: 5El Tomasz Staszel klasa: 3b (brak imienia) Witek klasa: 2Bu | 18 03.2005 SPONSOR WYJAZDU: Cech Rzemiósł Różnych oddano 13,05 litrów |
Łukasz Biel klasa: 3Tz Krzysztof Borowiec klasa: 5El Mariusz Cholewa klasa: 3La Piotr Chwałek klasa: 5m Łukasz Cichy klasa: 5m Michał Domagała klasa: 5El Karolina Duśko klasa: 3Lo Sławomir Jędryka klasa: 5El Daniel Kaczmarczyk klasa: 3m Rafał Kociołek klasa: 3La Łukasz Kokoszka klasa: 3El Jacek Kondziołka klasa: 5m Dariusz Kumor klasa: 5El Marcin Kuras klasa: 5m Karol Ledziński klasa: 3Tz Józef Mieczykowski klasa: 5El Mateusz Nalepka klasa: 3El Artur Piechnik klasa: 5m Sławomir Plewa klasa: 3El Mateusz Regiec klasa: 5El Krzysztof Soból klasa: 5El Marcin Sroka klasa: 5El Tomasz Staszel klasa: 3b Grzegorz Szpak klasa: 5Eo Marcin Wojkowski klasa: 5El Dawid Zwijacz klasa: 3b | 19 11.2004 SPONSOR WYJAZDU: Krakowski Bank Spółdzielczy o/Szczurowa oddano 11,7 litrów |
Tomasz Białowąs klasa: 5El Grzegorz Cebula klasa: 4Lo Tomasz Duda klasa: 4Lo Bartłomiej Fitrzyk klasa: 4Lz Paweł Gładki klasa: 5m Rafał Gołąb klasa: 4Lz Michał Jędryka klasa: 4Lz Krystian Kądziołka klasa: 4Le Marcin Kobyłecki klasa: 4Lo Monika Król klasa: 4Lo Paweł Matusik klasa: 5Eo Michał Mrówka klasa: 4m Paweł Nowak klasa: 5El Artur Piechnik klasa: 4m Karolina Podstawa klasa: 4Lo Piotr Rzepa klasa: 5m Jakub Sikora klasa: 5El Paweł Szczepański klasa: 4Le Stanisław Szczepański klasa: 5Eo Łukasz Śliwiński klasa: 4Lz Szczepan Tarlaga klasa: 4Le Krzysztof Wilk klasa: 4Le | 13 02.2004 SPONSOR WYJAZDU: f. h. Magda - Jan Śleboda oddano 9,65 litrów |
Marek Bartman klasa: 4Lo Tomasz Białowąs klasa: 5El Grzegorz Cebula klasa: 4Lo Bartłomiej Fitrzyk klasa: 4Lz Dominik Gibała klasa: 4Le Marcin Kobyłecki klasa: 4Lo Bogumił Kuc klasa: 5Eo Dariusz Kusiak klasa: 5El Paweł Kwaśniewicz klasa: 5Eo Leszek Łabno klasa: 5m Piotr Maruniak klasa: 4Le Paweł Matusik klasa: 5Eo Michał Mrówka klasa: 4m Przemysław Musiał klasa: 4Lz Grzegorz Nosek klasa: 5El Piotr Rzepa klasa: 5m Karol Siemiński klasa: 4Lo Wiesław Tarlaga klasa: 5m Krzysztof Wilk klasa: 4Le Paweł Wójcik klasa: 5Eo Mariusz Zych klasa: 5m | 23 10.2003 SPONSOR WYJAZDU: IMEX oddano 9,45 litrów |
Sławomir Domas klasa: 5El Daniel Drej klasa: 4Lm Adam Gierek klasa: 5El Paweł Gładki klasa: 4Le Leszek Hajduk klasa: 5Eo Andrzej Hudy klasa: 4Lz Rafał Kasperczyk klasa: 5El Krzysztof Kondziołka klasa: 5El Arkadiusz Kułak klasa: 4Lz Mariusz Marek klasa: 4Lm Łukasz Miś klasa: 5Eo Grzegorz Mizera klasa: 4Lm Tomasz Nazimek klasa: 5Eo Karolina Podstawa klasa: 3Lo Maciej Pośladek klasa: 4Lz Wiktor Pytka klasa: 5El Marcin Schmidt klasa: 4Lz Łukasz Wawryka klasa: 5Eo Przemysław Wojnicki klasa: 4Lm | 19 02.2003 SPONSOR WYJAZDU: Bank PKO S.A. oddano 8,55 litrów |
Rafał Bączek klasa: 5El (brak imienia) Cieślik klasa: 5m Marek Czyżycki klasa: 5Eo Adam Gierek klasa: 5El Leszek Hajduk klasa: 5Eo Marcin Jawień klasa: 3Tz Rafał Kasperczyk klasa: 5El Wojciech Kuna klasa: 5Eo Robert Mika klasa: 5m Łukasz Miś klasa: 5Eo Paweł Młynarczyk klasa: 3Tz Tomasz Nazimek klasa: 5Eo Sławomir Piech klasa: 3Tz Łukasz Piechowicz klasa: 3Tz Jakub Przybylski klasa: 5El Marcin Soból klasa: 5Eo Tomasz Stachoń klasa: 5El Łukasz Wawryka klasa: 5Eo | 16 10.2002 SPONSOR WYJAZDU: Bank Spółdzielczy w Brzesku oddano 8,1 litrów |
Łukasz Bernady klasa: 4Le Wojciech Biel klasa: 4Lm Marcin Bijota klasa: 4Le Piotr Borowiec klasa: 4Le Łukasz Brzeziński klasa: 5Eo Paweł Bukowiec klasa: 3Tz Marcin Ćwioro klasa: 4Lm Piotr Gatek klasa: 3Tz Piotr Glonek klasa: 4Lm Tomasz Glonek klasa: 3Tz Paweł Góral klasa: 5m Łukasz Hamowski klasa: 4Lm Piotr Kalinowski klasa: 4Le Andrzej Łazarz klasa: 5m Zdzisław Migietek klasa: 5m Sebastian Musiał klasa: 4Lm Monika Patka klasa: 4Le Grzegorz Sacha klasa: 5Eo Jacek Sady klasa: 5m Marcin Słomnicki klasa: 5Eo Marcin Szafraniec klasa: 3Tz Adam Szoł klasa: 3Tz Łukasz Święch klasa: 3Tz Marcin Waśniowski klasa: 4Lm Mateusz Węgrzyn klasa: 4Le Łukasz Winiawski klasa: 5m Piotr Zachara klasa: 4Lm Maciej Zięba klasa: 5Eo Bogumił Zydroń klasa: 3Tz | 19 02.2002 SPONSOR WYJAZDU: MPK (Edward Czesak) oddano 13,05 litrów |
Marcin Adamski klasa: 5Eo Łukasz Aksamit klasa: 5El Marcin Anioł klasa: 5El Mirosław Bachula klasa: 4Lz Wojciech Baran klasa: 5El Paweł Bodzioch klasa: 5Eo Paweł Bukowiec klasa: 3Tz Maksymilian Chmielarz klasa: 4Lm Patryk Chmura klasa: 5El Marcin Czernecki klasa: 3Tz Piotr Franczyk klasa: 3Tz Piotr Gałek klasa: 3Tz Tomasz Glonek klasa: 3Tz Ryszard Gnela klasa: 4Lz Tomasz Górka klasa: 5Eo Łukasz Gurgul klasa: 4Lz Łukasz Hamowski klasa: 4Lm Marcin Hebda klasa: 4Lz Tomasz Kabat klasa: 3Tz Józef Kusion klasa: 4Lm Andrzej Łazarz klasa: 5m Łukasz Łucarz klasa: 3Tz Tomasz Malaga klasa: 4Lz Piotr Mika klasa: 4Le Sławomir Mika klasa: 4Lz Sebastian Musiał klasa: 4Lm Rafał Piech klasa: 5Eo Paweł Rataj klasa: 5El Grzegorz Sacha klasa: 5Eo Marcin Szafraniec klasa: 3Tz Adam Szot klasa: 3Tz Wiesław Zapiór klasa: 5m Bogumił Zydroń klasa: 3Tz | 16 10.2001 SPONSOR WYJAZDU: Edmund Leś oddano 14,85 litrów |
Marcin Bączek klasa: 5Eo Marcin Grzesik klasa: Marcin Jaworski klasa: 4Le Krzysztof Kmieć klasa: 4Le Sławomir Kołodziej klasa: 5El Grzegorz Król klasa: 5Eo Marcin Kuliś klasa: 5Eo Paweł Serwatka klasa: 5m Marcin Skoczek klasa: 5Eo Mariusz Stępień klasa: 5Eo Dominik Turlej klasa: 4Lz Mirosław Zaleśny klasa: 5Eo | 01 06.2001 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 5,4 litrów |
Łukasz Bawół klasa: 5m Marcin Bączek klasa: 5Eo Rafał Biernat klasa: 5Eo Aleksander Cholewa klasa: 4Le Waldemar Gruca klasa: 5Eo Krystian Grzyb klasa: 5Eo Tomasz Habel klasa: 4Le Marcin Jaworski klasa: 4Le Krzysztof Kmieć klasa: 4Le Mariusz Koczwara klasa: 5m Sławomir Kołodziej klasa: 5El Grzegorz Król klasa: 5Eo Marcin Kuliś klasa: 5Eo Maciej Mańka klasa: 5Eo Rafał Marcinek klasa: 5Eo Krzysztof Marecik klasa: 5m Marcin Musiał klasa: 5El Wojciech Nowacki klasa: 4Lz Mariusz Rodzaj klasa: 4Lz Łukasz Rogóż klasa: 5El Paweł Serwatka klasa: 5m Gabriel Sowa klasa: 4Le Marcin Szczyrek klasa: 4Lz Marcin Święch klasa: 5El Dominik Turlej klasa: 4Lz Maciej Tyka klasa: 5El Grzegorz Wąs klasa: 5m Marek Wojnicki klasa: Krzysztof Żółty klasa: 5El | 21 02.2001 SPONSOR WYJAZDU: Jawor - firma budowlana oddano 13,05 litrów |
Adam Bieniek klasa: Łukasz Duch klasa: 3Tz Krzysztof Gałązka klasa: 5m Paweł Góra klasa: 3Tz Marcin Grzesik klasa: Piotr Jamrożek klasa: 5m Dariusz Karcz klasa: Piotr Kawula klasa: Mariusz Koczwara klasa: 5m Janusz Koczwara klasa: 5m Stanisław Kozub klasa: Grzegorz Król klasa: 5Eo Marcin Kulis klasa: 5Eo Rafał Marcinek klasa: 5Eo Krzysztof Marecik klasa: 5m Paweł Michniak klasa: Mateusz Nalepa klasa: Tomasz Nitkiewicz klasa: Bartłomiej Piętak klasa: Piort Pokorny klasa: 5m Piotr Przeklasa klasa: 4Le Marcin Rodzaj klasa: 4Lz Łukasz Rogóż klasa: 5El Paweł Serwatka klasa: 5m Marcin Skoczek klasa: 5Eo Mirosław Szklarz klasa: Marcin Święch klasa: 5El Grzegorz Topolski klasa: 3Tz Maciej Tyka klasa: 5El Grzegorz Wąs klasa: 5m Mirosław Zaleśny klasa: 5Eo | 11 10.2000 SPONSOR WYJAZDU: Polar Pack - Mariusz Styczeń oddano 13,95 litrów |
Wojciech Barnaś klasa: 4Lz Andrzej Chodacki klasa: 5Eo Tomasz Cnota klasa: 4Lz Marek Czosnek klasa: Paweł Dobranowski klasa: 4Lz Mariusz Dudek klasa: 4Lz Paweł Gawęda klasa: 5Eo Leszek Gąsiorek klasa: 4Lz Grzegorz Gibała klasa: 5Eo Dawid Halik klasa: 4Lz Waldemar Imioło klasa: 5El Sławomir Jagła klasa: 5Eo Daniek Krzyszkowski klasa: Bogusław Krzyszkowski klasa: 4Lz Marek Małysa klasa: 4Lz Tomasz Martyka klasa: 5El Łukasz Młynarczyk klasa: 5Eo Konrad Mucha klasa: 4Lz Mirosław Ochwat klasa: 5Eo Jacek Pater klasa: 5Eo Paweł Słabosz klasa: 4Lz Piotr Sobik klasa: 4Lz Zbigniew Wróbel klasa: 5Eo Rafał Zając klasa: 4Lz Jakub Zuzia klasa: 5El Tomasz Żak klasa: 5El | 24 02.2000 SPONSOR WYJAZDU: Matik - Tadeusz Wójtowicz oddano 11,7 litrów |
Damian Armański klasa: 4Lz Wojciech Barnaś klasa: 4Lz Andrzej Chodacki klasa: 5Eo Paweł Gawęda klasa: 5Eo Leszek Gąsiorek klasa: 4Lz Grzegorz Gibała klasa: 5Eo Dawid Halik klasa: 4Lz Tomasz Janowski klasa: 5Eo Piotr Jewuła klasa: 4Lz Łukasz Młynarczyk klasa: 5Eo Tomasz Sukiennik klasa: 5Eo Andrzej Urban klasa: 4Lz Rafał Zając klasa: 4Lz | 19 10.1999 SPONSOR WYJAZDU: Zasada oddano 5,85 litrów |
Piotr Bigaj klasa: 3Tz Jarosław Błąkata klasa: 3Tz Paweł Dębski klasa: 3Tz Mieczysław Drabina klasa: 3Tz Andrzej Gala klasa: 3Tz Stanisław Golec klasa: 3Tz Paweł Klęk klasa: 3Tz Grzegorz Komęza klasa: 3Tz Owidiusz Kopytko klasa: 3Tz Krzysztof Kornaś klasa: 3Tz Mariusz Kozub klasa: 3Tz Krzysztof Kożuch klasa: 3Tz Grzegorz Kura klasa: 3Tz Robert Maciasz klasa: 3Tz Marcin Marecik klasa: 3Tz Piotr Noga klasa: 3Tz Grzegorz Nowak klasa: 3Tz Krzysztof Nowotny klasa: 3Tz Krzysztof Obal klasa: 3Tz Marek Pytka klasa: 3Tz Mirosław Pyż klasa: 3Tz Piotr Skwarło klasa: 3Tz Robert Smulski klasa: 3Tz Dariusz Talarek klasa: 3Tz Marek Tyka klasa: 3Tz Władysław Wróbel klasa: 3Tz Tomasz Ziółkowski klasa: 3Tz | 17 11.1995 SPONSOR WYJAZDU: sponsor znany organizatorowi oddano 6,75 litrów |