lista nauczycieli

Aleksiewicz-Drab Marta - j. niemiecki

Antosz Marek - wos, j. polski, hist.

Baran Magdalena - p. zawodowe

Batko Włodzimierz - p. zawodowe

Bielawska-Wołek Małgorzata - pedagog szkolny

Chrzan Dariusz - j. polski

Chyl Zbigniew - wych. fiz.

Cyga Ludwik - p. zawodowe

Daniec-Talarek Karolina - j. angielski

Dryja Monika - j. angielski

Duch Justyna - j. angielski

Duda Bogumiła - p. zawodowe

Dudek-Janicka Agnieszka - historia, wos

Dunikowska Beata - biologia, chemia

Dzień Marzena - pedagog szkolny

Filip Łukasz - p. zawodowe, matematyka

Franczyk Iwona - biblioteka

Gazda Marcin - religia

Gibes Wiesław - wych. fiz.

Hudyma Ewa - p. zawodowe

Hyży-Kozdrój Małgorzata - j. niemiecki

Jackowski Janusz - religia

Jadczak Marek - p. zawodowe

Janik Zbigniew - historia, wos

Jaworska Jolanta - p. zawodowe

Jemioło Jadwiga - świetlica

Jemioło Michał - matematyka

Kaim Krystyna - p. zawodowe

Klimczak Mariusz - wych. fiz.

Kłusek Jerzy - p. zawodowe

Kłuś Ewa - biblioteka

Kopytko Agnieszka - matematyka

Kornaś Agnieszka - p. zawodowe

Kozioł Edyta - j .angielski

Kubala Małgorzata - j. polski

Kucia Magdalena - p. zawodowe

Kucia Marek - p. zawodowe

Kukla Tomasz - p. zawodowe

Kunecka Janina - p. zawodowe

Lechowicz-Liro Marzena - j. polski

Leś Krzysztof - p. zawodowe

Lis Marcin - p. zawodowe

Łanocha Wiesław - wych. fiz.

Maćkowicz Marcin - fizyka

Misiaszek Krzysztof - religia

Mleczko Regina - j. angielski

Mleczko-Fikas Sylwia - p. zawodowe

Mostowy Iwona - p. zawodowe

Moszczyńska Dorota - wych. fiz.

Multan Eugeniusz - p. zawodowe

Musialski Mirosław - p. zawodowe

Nowacki Wojciech - p. zawodowe

Obal Krzysztof - p. zawodowe

Olchawski Sławomir - wych. fiz.

Oleksy Dorota - j. angielski

Osyba Krzysztof - przedsiębiorczość

Piskorz-Joniec Monika - p. zawodowe

Piwowarczyk Paweł - wych. fiz.

Podłęcki Jerzy - p. zawodowe

Polek Andrzej - p. zawodowe

Polniaszek Łukasz - religia

Potocki Tadeusz - p. zawodowe

Przybylski Marcin - j. angielski

Ptak-Żołna Patrycja - geografia

Reczek-Chyl Danuta - j. polski

Ropek Stanisław - wych. fiz.

Rudnik Anna - świetlica

Samek Bogdan - p. zawodowe

Serafin Krzysztof - p. zawodowe

Sidorko Grzegorz - matematyka

Skoczek Anna - j. polski, wos, historia

Słowiak Iwona - j. niemiecki

Smaga-Olchawa Sylwia - p. zawodowe

Sosin-Sidorko Ewelina - matematyka

Sułek Małgorzata - j. angielski, geografia

Surmacz Joanna - j. polski

Szurmańska Ilona - j. angielski

Szczepanowicz Magdalena - p. zawodowe

Szydłowski Daniel - p. zawodowe

Świerad Stanisław - p. zawodowe

Świerczek Ewa - matematyka

Tlałka Bożena - p. zawodowe

Tyrkiel Andrzej - edb

Wawryka Dorota - j. polski, wok

Węgrzynowska Małgorzata - p. zawodowe

Witkowska Anna - p. zawodowe

Włodarczyk Marta - matematyka

Wojnowicz Elżbieta - doradca zaw., psycholog

Wróbel Anna - j. niemiecki, j. angielski

Zamiatała Krystian - p. zawodowe

Zamiatała Magdalena - p. zawodowe, fizyka

Zelek Barbara - p. zawodowe

Zięba Anna - chemia

Żurek-Opiła Magdalena - wych. fiz.