Biuro podróży

Uczniowie ZIELONKI na drodze do własnego biznesu!

Od 30 listopada nasi uczniowie w ramach praktyk zawodowych korzystają z innowacyjnego narzędzia – Branżowych Symulacji Biznesowych- REVAS. Platforma służy do planowania i wcielania w życie strategii biznesowych, często pomagających uczniom odpowiedzieć na pytanie, czy posiadają predyspozycje do prowadzenia własnej firmy. Dzięki takim praktykom młodzież zyskuje możliwość podejmowania realistycznych decyzji biznesowych podczas zarządzania wirtualną firmą.

Pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych, ustalanie cen, zakup urządzeń i materiałów, a nawet zatrudnianie pracowników to zadania, z którymi zmierzają się nasi uczniowie. Współzawodnicząc na wirtualnym rynku ze swoimi kolegami mogą przekonać się jak konkurencja wpływa na prowadzenie własnej firmy.

Dzięki wdrożeniu Branżowych Symulacji Biznesowych, nasza szkoła dołączyła do elitarnego grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości, do którego należą szkoły, uczelnie, instytucje oraz firmy z całej Polski.

Więcej informacji o Branżowych Symulacjach Biznesowych można uzyskać na stronie www.revas.pl.