CKZ REKRUTACJA NA KURSY DOSKONALĄCE DLA UCZNIÓW!

unnamed

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ UCZNIÓW NA KURSY DOSKONALĄCE I KWALIFIKACYJNE NA II SEMESTR 2018/2019 !

Kursy są realizowane w ramach projektu:  „Rozwój i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie brzeskim poprzez wsparcie szkół – utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego Podziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów.”

l.pnazwa kursu wymiar kursukurs dedykowany dla uczniów kształcących się w zawodzie
1Kurs na uprawnienia eksploatacyjne SEP 30hrekrutacja zakończona
2Kurs spawania metodą MAG145hrekrutacja zakończona
3Kurs spawania metodą TIG145hrekrutacja zakończona
4Kurs prawo jazdy kategorii B60 hrekrutacja zakończona
5Kur obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie 30hrekrutacja zakończona
6Kurs programowania układów ARDUINO20hrekrutacja zakończona
7Kurs programowania robotów mobilnych 20hrekrutacja zakończona
8Kurs Programowania sterowników logicznych Siemens Simatic S7-300 oraz ich komunikacja PROFIBUS DP.30hrekrutacja zakończona
9Kurs komputerowego wspomagania projektowania50hrekrutacja zakończona
10Kurs barmański 1 stopnia40hrekrutacja zakończona
11Kurs obsługi programu 3dS MAX
30hrekrutacja zakończona
12Kurs programwania JAVA (podstawowy)30hrekrutacja zakończona
13Matematyka w mechatronice24hrekrutacja zakończona
14Matematyka w elektrotechnice24hrekrutacja zakończona
15Matematyka w informatyce24hrekrutacja zakończona
16Matematyka w budownictwie i geodezji24hrekrutacja zakończona
17Matematyka w gastronomii24hrekrutacja zakończona
18Matematyka w technice24hrekrutacja zakończona
19Zajęcia wyrównawcze z przedmiotów zawodowych - Kwalifikacja E.1324hrekrutacja zakończona

Dokładne terminy realizacji  kursów zostaną opublikowane po zakończeniu rekrutacji.

Każdy uczestnik kursu otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie, a po otrzymaniu pozytywnej  oceny z egzaminu końcowego  zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Rekrutacja prowadzona będzie przez lidera szkolnego w sekretariacie na warsztatach szkolnych.

Zgodnie z regulaminem osoby chętne do wzięcia udziału w kursach powinni złożyć prawidłowo wypełnioną dokumentacje składającą się z:

Formularz zgłoszeniowy – załącznik nr 1

Oświadczenie o spełnieniu kryterium – załącznik nr 3

Zgodna na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku – załącznik nr 5

Zachęcamy do uczestnictwa w kursach!